O nás

MENU

O nás

Stavební firma Hádlík byla založena v roce 1996. Zaměření prací je patrné již ve znaku firmy, který zjednodušeně znázorňuje rodinný dům. Zde červená barva značí opravy střech a půdní vestavby, bílá barva zateplení zdiva a opravy fasád a černá barva sanační práce a v neposlední řadě kompletní výstavbu rodinných domů.

Pochopitelně se firma nezaměřuje pouze na výše uvedený okruh činností, ale provádí i další práce stavebního charakteru. Jeho příklad můžeme uvést rekonstrukci bytových jader, sanaci balkonů a lodžií, opravy kanalizací, pokládání vnitřních a venkovních dlažeb a obkladů, ale i výškové práce z lana. Tímto způsobem jsou například opravovány spáry několikapodlažních panelových domů. Ještě můžeme zmínit stavbu zídek a tarasů z nepravidelného lomového kamene, kdy lze krásně pozorovat, jak je možné začlenit nově vytvářené dílo do okolní krajiny.

Řemesla, na jejichž činnost není firma vybavena, provádí drobní podnikatelé, se kterými je již zavedená dlouhodobá spolupráce. Takto lze zajistit komplexní služby, včetně potřebných záruk, bez přílišného zatížení zákazníka.

Oslavili jsme 20. výročí založení stavební firmy Hádlík
Certifikát důvěryhodná firma
Certifikát důvěryhodná firma 2016